HAKKIMIZDA

Anasayfa Hakkımızda

Abba Mobilya

Abba Mobilya Müşteri  beklentilerine ve  insan ergonomisine uygun estetik tasarımlar  yapmak, bu tasarımları müşterilerin beğenisine sunmak, müşteri beklentilerine uygun ofis koltuğu, ofis mobilyası ve ofis dekorasyonu proje ve tasarımları gerçekleştirmek, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak bizim kalite politikamızdır.
 
Ofislerin modern, kullanışlı, iyi dizayn edilmiş ofislerin verimi olumlu yönde çok iyi artırdığının bilincindedir. Bunun için de abba mobilya firmalara  ofislerine uygun model ve tasarımlar sunar, bu model ve tasarımlara uygun büro mobilyası, büro koltukları ve ofis için gerekli aksesuarları temin ederek müşterilerinin   güzel bir ofis için gerekli tüm  ihtiyaçlarını karşılar.  ofis mobilyası sektöründe  seçkin marka ve modellerdeki ürünleri müşterilerine teklif olarak sunarak aldığı teklifleri zamanında ve  sözleşmeye uyarak gerçekleştirmekte hatta müşterilerinin beklentilerinin üzerinde doğru ve güzel işler çıkararak müşteri memnuniyetini  kazanmaktadır.  Müşterilerinin ofislerini renklendirmekte, onlar için rahat , harekete geçirici, performans artırıcı, onların değerlerine değer katıcı  ofisler oluşturmaktadır.
 
 
 
 
 
Abba Mobilya Vizyon ; 
 
Tercih edilen saygın ve öncü bir ofis mobilyası firması olmayı vizyon edindik. Yurt içi ve yurt dışı ofis mobilyası ve ofis aksesuarları  pazarında tercih ve tavsiye edilir marka olmak, markayı ve güvenin değerini korumak,  ofis koltuğu, ofis mobilyası sektöründe her zaman bir öncekinden daha da ileri olmak vizyonumuzdur.
 
 
Abba Mobilya Misyonu ;
 
Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı misyon edindik .
"Ofis koltuk" ve "ofis mobilya" üretimiyle ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşterilerimizin risklerini azaltmak ve onların tercih edilen iş ortağı olarak büyüme sağlamak, Ar-Ge çalışmaları ile ürün geliştirmek, karlı ve verimli bir firma olmak, kaliteyi bir yaşam haline haline getirmek  misyonumuzdur.
 
 
Hizmetlerimiz :  Ofis tasarımı, ofis dekorasyonu, ofis mobilyası,  ofis koltuğu, büro kanepeleri, ofis bekleme koltuk, bekleme koltuğu, misafir koltuğu, otel koltukları, otel masa ve sandalyeleri, otel bekleme grupları, cafe sandalyesi, cafe  koltukları, cafe oturma grupları, yönetici masası, yönetici koltuğu, personel çalışma masası,  personel koltuğu ve ofis koltuğu , personel masası, toplantı koltukları, toplantı masası, banko, Workstation  masalar,  misafir koltuğu, misafir masası ve büro mobilya, büro  tasarım ofis mobilya ve dizayn ile ilgili tüm projelerde hizmet vermekteyiz.