"Loading..."

Ofis Mobilyaları

Yazar: Meryem yıldız Tarih:2020-04-02 12:35:48

                                                     

Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları, genel olarak çalışanların iş yerlerinde zevklerine ve tarzlarına göre tasarlanan, kolayca yeri değiştirilebilen eşyalardır. Seçilen ofis mobilyaları ofisinizi daha konforlu hale sokmanız için önemlidir.  Tasarım ve projelnedirme önemlidir. Abba Mobilya olarak  dizayn ve projelendirme konusunda ekibiyle ve çalışanlarıyla birlikte uzman bir firmayız.

Abba Mobilya


Ofisimiz evimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz yerdir. Uzun saatlere boyunca masa başında mesai harcayan çalışanların ofis mobilyaları özenle seçilmeli ve kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir. Çalıştığımız çalışma koltuğunun ve çalışma masasının rahatlığı personelin işyerindeki performansını da etkilemektedir. Bu sebeple ofis mobilyalarımızın rahatlığı ve konforu çok önemlidir. Vücut durumu, çalışma alanının genişliği ve yüksekliği  tasarımın temel unsurlardan biridir. Çalışan personellerin dikkati ve performansının artması işine daha çok odaklanır ve bunu mesai saatlerine olumlu şekilde yayarak çalışma kapasitesi arttırır. Firma içerisinde çalışanlar için bu durum sağlandığında, tüm kurum içerisinde daha verimli bir ortam oluşur.

Abba Mobilya


 Ofis mobilyası seçerken ergonomik olanları tercih etmemiz gerekmektedir. Aynı zamanda ofis mobilyalarını seçerken estetik açıdan güzel gözükmesi önemlidir. Göze hitap eden ofis mobilyaları seçmek önemlidir. Estetik görüntü imaj olarak müşterilerinizi de etkileyecektir. Özgün ve yaratıcı tasarımlar tercih etmek bu bakımdan önem taşır. Mobilyaların rengi, dokusu, biçimi müşterileri personel verimini de aynı ergonomik tasarımın etkilediği gibi etkileyecektir. Renkler üzerinde yapılan araştırmalar, bu söylediğimizi kanıtlar niteliktedir. Kırmızı rengin samimiyeti veya mavi rengin güvenirliği temsil etmesi renklerin insan üzerindeki etkisini öne çıkaran araştırmalardır. Ofis mobilyası seçiminde mesleki grupların seçimleri büyük önem arz eder. Bir hukuk firmasının mobilyalarını seçerken rengarenk olması istenmez. Çünkü firma ile görüşmek için gelen insanlar ciddi bir ortamla karşılaşmak isteyebilirler.

Ofis Mobilya Projeleri

Ofis mobilyaları projelendirme çalışmalarında masalar, ofis koltukları, kanepeler, puflar, sandalyeler, toplantı masalaarı, çalışma masaları, sehpalar konsepte uygun ve özenle seçilir.


Mobilyanın üstüne döşenen kumaşın kolay temizlenebilir olması çok önemlidir. Kolay temizlenebilen kumaşla kaplanmış ofis mobilyalarınızın ömrü uzun olur. Ofis mobilyalarınızın kumaşının terletmemesi gibi özgül durumlar da seçim kısmında önem taşır. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin dayanıklı ve kaliteli olması mobilyalarınızın ömrünü uzatır. Çok renkli ya da gözü rahatsız edecek şekilde renkli ve kullanışsız ürünleri tercih etmemeliyiz. Tüm bunlar doğru uygulandığında personel ve müşteriler açısından olumlu geri dönüş alınacaktır. Bizde Abba mobilya olarak tüm detayları dikkate alarak ürünlerimizi hizmete sunmaktayız. Aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi en iyi ve özenli şekilde yapmaktayız. Ofis mobiyaları ürünlerimiz için tıklayınız