"Loading..."

Kurumsal

Abba Ofis Proje ve Mobilya firması olarak kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak bizim kalite politikamızdır.

Abba Mobilya Proje Tasarım Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti

Abba Mobilya, müşteri beklentilerine ve  insan ergonomisine uygun estetik tasarımlar  yapmak, bu yapılan mobilya tasarımlarını ve ofis dekorasyonları müşterilerinin beğenisine sunmak, müşteri beklentilerine uygun ofis koltuğu, ofis mobilyası  yapmak ve ofis dekorasyonu projeleri ve tasarımları gerçekleştirmek, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükseltmek,  müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak, bizim kalite politikamızdır.

Ofislerin modern, kullanışlı, iyi dizayn edilmiş olmasının verimi olumlu yönde çok iyi artırdığını biliyoruz.  Abba Mobilya firması,  veriminizi artırması için ofislerinize uygun model ve tasarımlar sunar. İstediğiniz  model ve tasarımlara uygun ofis mobilyası, ofis, büro koltuğu ve ofisiniz için gerekli aksesuarları üretiyoruz.  Bizde olmayan mobilya aksesuarlarını temin ederek müşterilerinin ofislerinin güzel ve  verimi olması  için gerekli tüm  ihtiyaçlarını karşılıyoruz.


 Ofis mobilyası sektöründe  seçkin marka ve modellerdeki ürünleri müşterilerine teklif olarak sunarak aldığı teklifleri zamanında ve  sözleşmeye uyarak gerçekleştirmekte hatta müşterilerinin beklentilerinin üzerinde doğru zamanlama ve planlama ile işler çıkararak müşteri memnuniyetini  kazanmaktadır.  


Müşterilerinin ofislerini çalışma alanlarında doğru ve alternatifli çözümler sunuyoruz.  Çalışan personel ile doğru  projeler oluşturularak , harekete geçiren, zamandan tasarruf sağlayan, bütçe performansını dogru kullanarak müşterilerimizin beklentilerine ve hassasiyetlerine  cevap veren değer katıcı  ofisler oluşturuyoruz.  İstanbul'da bulunan Modoko Mobilyacılar Sitesi, Alışveriş Mağazaları içinde Abba Ofis Mobilyaları ve Abba Ofis Proje adında ofis mobilyaları mağazamız bulunuyor.  İşinde profesyonel olan iç mimari kadromuzla sizlere çözümler sunuyoruz ve hizmet vermek için sizlerin internet üzerinden iletişim kurmanızı ya da Abba Ofis Proje mağazamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.


Yapmış olduğumuz ofis dekorasyon tasarımlarımızı, uygulamalarımızı, referanslarımızı ve ürünlerimizi inceleyiniz.  Bizden teklif isteyiniz ya da bizden bilgi almak için iletişime geçiniz. Siz de diğer mutu ve memnun müşterilerimiz gibi olun. Bizimle iletişi kurduğunuzdan ve sizinle  yaptığımız alışverişlerden ve hizmetlerimizden memnun kalacaksınız.